Стартував шостий сезон Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту GMC Junior 2013

За 5 років існування в Україні чемпіонат залучив більше 40 000 студентів з усіх куточків України і підготував до реалій бізнесу ціле покоління молодих талановитих менеджерів. Двічі в історії змагання перше місце у Міжнародному фіналі займали українські студенти!

З 1 вересня відкрита реєстрація учасників шостого сезону Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту GMC Junior. Кожен студент 1-5 курсів ВНЗ України може безкоштовно зареєструватися та взяти участь у Чемпіонаті. Створи свою команду, яка в рамках GMC Junior стане радою директорів великої компанії!

Завдання команди: вивчити історію розвитку компанії (кейси змагання), проаналізувати її фінансовий стан, наявні виробничі потужності, частку на ринку та потенціал її розвитку. Відповідно до проведеного аналізу, команда повинна розробити та впровадити стратегію компанії для її успішного розвитку і досягти максимальної вартості акції. Переможе та команда, вартість акцій віртуальної компанії якої буде найбільш високою.

Участь у проекті дає студентам можливість:

- Відчути реалії конкурентної боротьби в бізнесі

- Застосувати свої знання на практиці й одержати нові

- Визначитися в професійному виборі

-Познайомитися з топ-менеджерами та власниками найбільших компаній України

- Отримати перспективну роботу

- Отримати унікальний досвід управління великою компанією

Промотур змагання стартує 23 вересня і пройде в 27 містах, 130 ВНЗ України. Змагання розпочнеться 1 листопада і буде складатися з 4 онлайнових турів, а також Національного коктейлю, на якому будуть оголошені півфіналісти змагання. ТОП-8 команд фіналістів автоматично проходять в перший тур дорослої Ліги змагання GMC, де будуть боротися за звання кращої управлінської команди нарівні з топ-менеджерами найбільших компаній країни. Детальніше - в календарі змагання http://gmc.in.ua/ru/calendar?event=45&year=2012&month=12&day=21

Зареєструвати команду для участі в змаганні можна на сайті www.gmc.in.ua до 27 жовтня 2013 року.

Змагання GMC Junior представлено в кожному регіоні координатором, контакти якого можна знайти на сайті http://www.gmc.in.ua/ru/contacts.

Кожен регіон представляє наставник - успішний учасник чемпіонатів GMC попередніх років, який буде консультувати команди зі свого регіону. Контакти наставників шукайте на сайті http://www.gmc.in.ua/ru/mentors

Чемпіонат GMC Junior традиційно пройде за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, а також Всеукраїнського студентського ради при МОіНУ.

Партнери GMC Junior 2013: Ernst & Young, Happy Farm, Microsoft, КА «ШАГ», ВСС, КМЦТ.