4-5 березня 2011 р., м. Львів

Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія економічного розвитку країн в умовах глобалізації»

 

За ініціативою Львівської економічної фундації, у міжнародній науково-практичній конференції для студентів, аспірантів та молодих вчених, взяло участь понад 60 осіб: студенти та аспіранти економічних факультетів, викладачі економіки а також керівники підприємств. До організаційного комітету конференції роботи надходили майже з кожної області України. Особливу увагу хотілося відзначити на те що, також брали участь у конференції учасники з Московського Державного Університету ім. Ломоносова, Пермськоїдержавної сільськогосподарської академії, а також представники Башкирської академії державної служби та управління при Президентові Республіки Башкоростан.

Учасники конференції у своїх наукових роботах підняли чималу кількість актуальних питань сьогодення усіх без виключення галузей економіки.

За результатами міжнародної науково-практичної конференції «Стратегія економічного розвитку країн в умовах глобалізації» буде виданий збірник матеріалів конференції, який буде розісланий усім учасникам конференції.

 

 

 

Шановні друзі!

Від імені колективу Львівської економічної фундації, прийміть наші найщиріші вітання з Новим Роком та зі світлим святом Різдва Христового!

Бажаємо вам добра і щастя, здоров`я і благополуччя.

Нехай Новий рік принесе вам творчу наснагу, нові досягнення та професійні перемоги.

Злагоди, добробуту, сімейного затишку вам і вашим родинам.